یکی از کاربردی ترین تجهیزات آشپزخانه های صنعتی میزهای کار است. میز کار استیل صنعتی در مدل ها و ابعاد مختلفی تولید می شود و می توان گفت بدون آنها کار آشپزخانه پیش نخواهد رفت.

یکی از محصولات پر فروش و پر تقاضای ما در تابان استیل میز کار استیل است که در ادامه قصد معرفی آن را داریم. با ما همراه باشید.

در چه محیط هایی از میز کار استیل استفاده می شود

از میز کار استیل در رستوران ها, هتل ها, داروخانه ها, قنادی, بیمارستانها, کارخانه ها, فست فود و … برای آماده سازی غذا استفاده می شود. از این میز می توان استفاده های زیادی کرد از جمله خرد کردن گوشت و سبزی, قرار دادن ظروف و بسیاری کاربردهای دیگر.

آشپزحانه صنعتی
آشپزحانه صنعتی

از آنجایی که این میزها کارایی بسیای زیادی دارند در آشپزخانه های بزرگ و کوچک و رستوران ها بسیار از آنها استفاده می شود. به نوعی این میزها دست راست تمامی کارکنان آشپزخانه های صنعتی هستند و آشپزی و طبخ غذا بدون آنها غیر ممکن است.

جنس میزهای کار صنعتی

تابان استیل رویه میزهای کار صنعتی را از دو جنس چوب و استیل تهیه کرده است که در محیط های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.

میز کار استیل از رویه استیل ساخته شده است. ضخامت استیل استفاده شده در رویه‌ی این میزها متفاوت است.

هر چه ضخامت استیل مورد استفاده کمتر باشد کیفیت میز پایین تر خواهد بود و از مقاومت رویه‌ی آن کم می شود. رویه‌ی میزهای استیل سه جداره هستند و این موضوع باعث کاهش صدا در حین کار و افزایش استحکام و عمر مفید این میزها می شود.

یک نکته

جالب است بدانید که تولید کننده باید بداند که این میزها در چه محیطی قرار است مورد استفاده قرار بگیرند. برای مثال اگر قرار است در آب و هوای شرجی از این میزها استفاده کرد باید جنس استیل رویه‌ی آنها متفاوت باشد. تا مانع از زنگ زدگی و نفوذ رطوبت شوند. یا اگر قرار است از این میزها در آزمایشگاه استفاده شود به دلیل استفاده از مواد اسیدی بهتر است جنس رویه‌ی مقاوم تری داشته باشند.

دلیل دیگر استفاده از استیل برای رویه‌ی میزهای کار این است که به راحتی قابل شستشو هستند و تمیز شدن آنها کار سختی نیست.

انواع میز کار

میز کار استیل در دو نوع دیواری و مرکزی ساخته می شوند.

ساخت, متریال, اسکلت و در کل تمام ویژگی های این دو مدل یکسان است و تنها تفاوت آنها این است که نوع دیواری دارای لبه ای چند سانتی است که به دیوار تکیه داده می شود.

هر کدام از این مدل ها مناسب استفاده در محیط های خاص و دارای متراژ متفاوت هستند که در هنگام خرید باید به آنها دقت کنید.

تولید میز کار استیل به صورت سفارشی نیز انجام می شود. از این رو می توان امکاناتی مانند کشو, طبقه و … به آنها اضافه کرد یا نوع چرخ دار آنها را ساخت.

برخی از میز کارهای صنعتی تولید شده در تابان استیل

 

کارایی میز کار استیل
کارایی میز کار استیل تابان استیل

 

میز کار چوبی
میز کار چوبی

 

میز کار تفلون
میز کار تفلون تابان استیل

 

پیشنهاد می کنیم از سایر محصولات آماده سازی پخت تابان استیل نیز دیدن کنید.

اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در email
Email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *