درباره ما

شرکت تابان استیل پارس تولید کننده تجهیزات آشپزخانه صنعتی ، تجهیزات رستوران وفست فود در سال 1375تحت عنوان کارگاه تابان در راستای تولید و تامین ونیز انجام پژوهش های علمی وصنعتی در جهت بهینه نمودن تجهیزات آشپزخانه های صنعتی و وسایل گاز سوز شروع به کار نمود و سرانجام با تاسیس شرکت تابان استیل در سال 1387 توانست با سرمایه گذاری و استفاده از تکنولوژی روز و نیرو های متخصص و مجرب ، با توجه به قابلیت مطلق خود به سرعت گسترش یافته و در زمینه تجهیزات آشپزخانه های صنعتی همچون تجهیزات پخت مدرن (سنتی و فست فود) ، انبارش ، سلف سرویس ، آماده سازی ، آشپزخانه صحرایی ، آشپز خانه سیار (سنتی و فست فود)و ….. قدمهای استوار و پیوسته ای را به سمت اهداف خود بردارد.

اهداف

  • جلوگیری از ایجاد ضایعات مواد غذایی در فرایند پخت
  • بهینه سازی مصرف سوخت متناسب با اصلاح الگوی مصرف
  • مکانیزه نمودن سیستم طبخ (صرفه جویی در بکارگیری و هزینه های نیروی انسانی)
  • استفاده بهینه از فضای آشپزخانه بدیل طراحی مهندسی از نظر ابعادی و گردش کار
  • افزایش چند برابری ظرفیت پخت نسبت به محصولات مشابه موجود
  • ارتقای سطح کیفیت طبخ و نیز پخت غذای سالم
  • ارتقای سطح بهداشت غذا و محیط آشپزخانه
  • کاهش آلودگی محیط زیست

 

این شرکت با تکیه به محصولات منحصر به فرد خود توانست در بازار های داخلی پروژه های بزرگی از جمله تجهیز آشپزخانه مجتمع بقیه الله الاعظم ،هتل های بزرگ ایران کیش و لیپار چابهار , وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح , شرکت نفت و گاز پارس , شرکت کشتی سازی صدرانکاءو … اجرا نماید.

دارای استاندارد صنعت

دو دهه تجربه مستمر به تابان استیل پارس این توانایی را داده تا با این حجم از دانش به رویارویی با چالش جدید با هدف تبدیل شدن به یک مرجع مهم درصنعت آشپزخانه دست بزند.سیستم کار تابان استیل پارس روش توسعه یافته از تولید با کیفیت و مطابق دقیق ترین استانداردهای صنعت بوده.تمام فرایندهنای کاری داخل شرکت مطابق با مقررات ISO9001 وISO14001 وOHSAS18001 می باشد.

بهترین در بازار

تابان استیل پارس با راه اندازی واحد فنی مهندسی وتحقیق و توسعه (R&D) داخل مجموعه و تحقیق و پژوهش بر روی دستگاه هایی که در داخل تولید نمی شود ویا در صورت تولید به دلایل مختلف از کیفیت مناسبی برخوردار نبوده ، بسیاری از محصولات را به سبد محصولات خود اضافه کرده و طراحی محصولات خود را به گونه ای انجام داده که در همه جای کشور قابل استفاده می باشد ، تابان استیل پارس همواره با هدف بهترین بودن در بازار محصولات خود را با کیفیت بالا در اختیار مشتریان قرار داده و برای ادامه این روند ، توجه ویژه ای به علم وفن آوری جدید داشته و همیشه امتیاز نوآور بودن را حفظ می کند.

تیم مجرب

سازگاری وکارکرد آسان ، ایمن و کم هزینه با قابلیت نصب راحت و دردسترس بودن لوازم جانبی برای پشتیبانی وخدمات پس از فروش و گستردگی مدلها ، مطابق با سلیقه ی مشتری ، همراه با استفاده ترکیبی از راه حل های مختلف و موثر که اجازه استفاده حداکثری از فضای پروژه با اطمینان از عملکرد و ظاهر جذاب به مصرف کننده ارائه می دهد.

تیم فروش

تیم حرفه ای فروش تابان استیل پارس محصولات را با شبکه گسترده ای از خدمات مشاوره ای ، فنی و خدمات پس از فروش در تمام سطوح باتوجه به نیاز واقعی مشتری در نقاط مختلف کشور ارائه می دهد. تابان استیل پارس افتخار می کند که یکی از شرکت های در حال رشد سریع در این صنعت می باشد وتوان انجام مراحل مورد نیاز جهت مشاوره ، تامین ، تولید ، راه اندازی و خدمات پس از فروش پروژه ها را باتوجه به توان بالای عملیاتی در داخل مجموعه دارا می باشد